Wspomagaj - logo

Wspomagaj.pl jest to poszukiwany i potężny portal crowdfundingowy, który umożliwia członkom tworzenie projektów gromadzenia funduszy; przyjmować darowizny lub Inwestycje i informować donatorów o postępach projektu. Niezależnie od tego, czy Twoi członkowie potrzebują zebrać pieniądze na osobiste projekty, sprawy, organizacje charytatywne, przedsięwzięcia biznesowe, rachunki medyczne, muzyczne przedsięwzięcia czy imprezy szkolne.

Jesteśmy również otwarci na wszelkie sugestie dotyczące rozwoju platformy, można nam je zgłaszać za pomocą formularza pomysłów zobacz->

Jestem mamą trojga dzieci. W wieku 13 lat 9 lat i 6 lat. Staram się jak mogę zapewnić moim dzieciom normalne życie. Niestety nie zawsze mi się to udaje ale mimo przeciwności losu dalej walczę. Nie jest to lekkie i kolorowe ale, który rodzic nie zrobił by wszystkiego dla swoich dzieci. Najstarszego syna tata niestety zmarł w przykrych dla nas okolicznościach. Zawsze mi pomagał w trudnych chwilach. Choruje na chorobę przewlekła na astmę o bardzo ciężkim przebiegu.Oraz rwę Kulszowa które uniemożliwiają normalne życie. Można z tym żyć ale niestety bardzo ciężko. Niestety mój obecny stan zdrowia nie pozwala mi na to żebym mogła żyć normalnie bez duszności i inchalicji. Tam gdzie pracuje moi koledzy czy koleżanki przyzwyczaił się do moich nagłych ataków duszności. I w tych sytuacjach pomagają mi jak trzeba. Podać leki Co dzień biorę dużo leków. Aby normalnie funkcjonować. Bywa tak że nie starcza na zakup leków. Czy najbardziej potrzebnych do życia w rzeczy. Jest mi bardzo ciężko czasami związać koniec z końcem. Ale mimo to to i tak walczę. Walczę o swoją rodzinę dzieci chciały by zabawkę czy nowy ciuch jest mi bardzo często ciężko powiedzieć . Przepraszam synku czy córeczko. Ale mamy nie stać w tym miesiącu żeby Ci kupić. Nowy ciuch czy nowa zabawkę. Nie mamy żadnej pomocy ze strony rodziny. Proszę udostępnij post dalej i pomóż nam normalne żyć

Promotor Kamila Keller
Pomoc
Nawrockabarbara19@gmail.com
Kamilak842@gmail.com
881530253
Adres
Studzienna 32
71635
Zachodniopomorskie
Poland
71635
Kampanie promocyjne Kliknij tutaj, aby zobaczyć inne kampanie tego promotora
Szczegóły bankowe Kamila Keller
Nie otrzymano darowizn
Bądź pierwszy dla darczyńcy!

2020-08-20

Koniec kampanii

 • Na leczenie D

  Wysłano na2020-02-18

  Dobro wraca do

2020-02-18

Kampania stworzona na

 zł 0.00
podniesiony z zł 7,000.00
0.00%
Nie
Pozostały dni
0.00%
Finansowane
 
Ta kampania jest zamknięta:2020-08-20

Wpłać 7000 PLN lub więcej

Wpłać 50 PLN lub więcej

Kampanie

 
0%
Otrzymano  zł 5.00
 
0%
Otrzymano  zł 0.00
 
0%
Otrzymano  zł 0.00

Co to jest crowdfunding?

Crowdfunding

Forma finansowania różnego rodzaju projektów przez społeczność, która jest lub zostanie wokół tych projektów zorganizowana. Przedsięwzięcie jest w takim przypadku finansowane poprzez dużą liczbę drobnych, jednorazowych wpłat dokonywanych przez osoby zainteresowane projektem.

Wynagrodzenie

Mechanizm crowdfundingu zakłada wynagrodzenie przez projektodawcę osób wpłacających pieniądze na rzecz projektu, w formie wcześniej ustalonej. W przypadku zbiórki publicznej wpłacający są darczyńcami i nie otrzymują nic w zamian.

Formy wynagrodzenia

Jedną z form wynagradzania społeczności finansującej projekt jest przyszły udział w zyskach z projektu, bądź udział (współwłasność) w samym projekcie. Ten rodzaj crowdfundingu, zwany też crowdfundingiem udziałowym, jest coraz częściej wykorzystywany do finansowania nowych projektów biznesowych, tak zwanych start-upów i jest w tym przypadku formą inwestycji.

Jak jeszcze?

Drugą formą nagrody jest oferowanie wpłacającym produktu, którego wyprodukowanie będzie możliwe dzięki prowadzonej zbiórce, jest więc to forma przedsprzedaży. Mechanizm ten z powodzeniem wykorzystują muzycy, pozyskując w ten sposób środki na opłacenie studia nagraniowego i wydanie nowego albumu.

Rodzaje finansowanych projektów

Projektem może być dowolne przedsięwzięcie biznesowe, kulturalne, naukowe czy społeczne. W biznesie będzie nim zarówno założenie nowej firmy, jak i rozwinięcie nowej działalności w ramach już istniejącej, realizacja konkretnego zlecenia, odnowienie parku maszynowego czy wprowadzenie na rynek nowego produktu lub usługi. Projektami finansowanymi przez społeczności mogą być także produkcje filmowe i muzyczne, badania naukowe, tworzenie oprogramowania komputerowego bądź serwisów internetowych, organizacja imprez masowych, budowy obiektów użyteczności publicznej.

Sytuacja prawna

Crowdfunding jest w większości krajów prawnie nieuregulowany. Pierwszą próbę prawnego uregulowania crowdfundingu podjął prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki Barack Obama, podpisując 5 kwietnia 2012 roku ustawę o nazwie "JOBS Act" i wchodzącą w jej skład Crowdfunding Act. W Polsce prace nad odpowiednimi uregulowaniami prawnymi zapowiedział Minister Administracji i Cyfryzacji Michał Boni. Poparcie dla rozwoju tego mechanizmu na terenie Unii Europejskiej zadeklarował komisarz Michel Barnier.

 • Mariusz F.

  Jest to bardzo dobra strona. Prosto się nią zarządza. Bardzo lubię tutaj zaglądać. Dodam niebawem własny projekt.
 • Alicja P.

  Super stronka. Jestem tutaj zarejestrowana i lubię tutaj serfować. Mam nadzieje, że uda mi się tutaj dodać projekt i zebrać jakieś pieniądze. Pieniądze będę zbierała ponieważ jestem chora.
 • Mariusz F.
 • Alicja P.

Logo

Wyślij zapytanie teraz

Gościmy

Odwiedza nas 3788 gości oraz 1 użytkownik.

Szukaj